پوسته های مرتبط
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
مشاوره تحصیل در رشته مدیریت - تصمیم بگیرید ، درست انتخاب کنید
7661
rtl,single,single-post,postid-7661,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

بلاگ

مدیریت

مشاوره تحصیل در رشته مدیریت

  |   مدیریت, مشاوره   |   بدون دیدگاه

همه ما در زندگی از بدو تولد در حال  مشخص کردن مسائل مختلف برای تصمیم گیری هستیم،یکی از این مسائل که در دنیای امروز ببیشتر از گذشته به  آن توجه شده و شاید کار آسانی به نظر برسد راه اندازی یک کسب و کار و مدیریت آن میباشد،ولی در واقع اگر بخواهیم کاری موفق در این رقابت های بسیار جدی داشته باشیم نیازمند برنامه ریزی بسیار دقیقی هستیم رشته مدیریت به ما کمک میکند تا بتوانیم این مسئله مهم را حل نماییم و برآن چیره شویم.

زمانی که یک کار را راه اندازی و شروع میکنیم تازه مشکلات آن ظاهر می شوند،ما در اینجا به صورت گذری چند نمونه را برای شما مثال میزنیم: استخدام افراد توانمند و مورد نیاز با توجه به تخصص ، یاس و دلسردی و عدم تعهد لازم کارمند به کار،استفاده صحیح از امکانات موجود و مواردی که در ظاهر ساده ولی در صورت عدم تشخیص و مدیریت صحیح بسیار مخرب خواهند بود،تمامی این موارد و صدها مورد دیگر را یک مدیر توانمند و لایق بایستی اشراف داشته و بتواند بدرستی تحلیل و در جای مشخص طراحی نماید.

رشته مدیریت در دانشگاه و بصورت آکادمیک در مقاطع و گرایش های مختلف برای رفع این نیازها طراحی و ارائه می شود.

هر جامعه ای که میبینیم بسیار خوب رشد کرده اند،پیشرفت خود را مدیون مدیران لایقی است که با درایت و تدبیر صحیح تمامی موارد و گزینه های لازم را مورد بررسی قرار داده و در بحران های مختلف ایجاد شده برای مسائل مهم اقتصادی ،سیاسی ،و فرهنگی جامعه و یا بحران های سطح پایین تر سازمان خود خلاقانه و با تشخیص و تحلیل صحیح  مورد حل و فصل قرار داده و به فرصت تبدیل کرده اند.

یکی از مهمترین ابزار های یک مدیر توانمند قدرت تحلیل ،تصمیم گیری به موقع و صبر و حوصله می باشد زیرا گاهی با توجه حجم بالای فشار های روحی و روانی در کار ممکن است خستگی بر او غلبه کرده و دست به انتخاب های نادرستی بزند که باعث از بین رفتن تمام زحمات شود،بایستی برای حل این موضوع با عشق و علاقه و هدف ادامه دهید تا به مقصود برسید.

هدف رشته مدیریت تربیت مدیرانی است که بتوانند جامعه را از تمامی این موارد و نیز مسائل مختلف دیگر مانند  فساد وسواستفاده های مالی،معضل بیکاری و …… رها کندو جایگزین های مناسبی داشته باشد.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی یک مدیر توانمند و حرفه ای نیز بایستی اطلاعات خود را بروز کرده و اطلاعات عمومی بسیار خوبی داشته باشد.

در قسمت های گوناگون ،مقاطع مختلف و گرایش های متنوع مدیریت را به صورت تخصصی معرفی کرده و هر انچه که یک مدیر به آن نیاز مند است را در دسترس شما قرار خواهیم داد تا در صورت تصمیم ،به انتخاب صحیحی دست بزنید.

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه