پوسته های مرتبط
لینک های خارجی
شبکه های اجتماعی
حسابداری ؟؟؟ - تصمیم بگیرید ، درست انتخاب کنید
7664
rtl,single,single-post,postid-7664,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

بلاگ

حسابداری ؟؟؟

  |   مشاوره   |   بدون دیدگاه

تمامی رفتارها و کارهای ما که به مسائل مالی ختم می شود نیاز به محاسبه دقیق دارد.

تقریبا هر روز با موضوع خرید و تجارت سر و کار داریم حال اگر برنامه مشخص نسبت به این موضوع نداشته باشیم و مخارج خود را ثبت نکنیم بدون شک میتوان گفت به زودی دچار یک فقر جدی خواهیم شد،چرا که درآمد ما بدون برنامه ریزی و غیر هوشمندانه در حال تمام شدن میباشد. به قول ضرب المثل معروف ((خرجمون با دخلمون نمیخونه)).

ما درآمد داریم و باید تمامی موارد زندگی خود را با آن هماهنگ کنیم تا بتوانیم در آینده ای نزدیک به خواسته هایی که وابسته به مسائل مالی می باشد برسیم.

با توجه به این گفته ها فرض کنید،شما مدیر یک سازمان هستید و بدون برنامه ریزی و تجزیه تحلیل کار خود را انجام می دهید،قطعا بعد از مدت کوتاهی شرکت شما ورشکست خواهد شدو دارایی خود را از دست خواهید داد.

این موارد توضیح داده شد تا ذهن شما را برای معرفی رشته حسابداری آماده کنیم .

یکی از نقش های مهم در هر شرکتی را حسابدار ایفا می کند.حسابداری با تجزیه و تحلیل ،پردازش و گزارش دهی به موقع و دقیق می تواند تمامی پردازش های مالی اسناد در سازمان را مشخص نماید. و ما را نسبت به تمامی این موارد آگاه نماید.

رشته حسابداری با هدف برطرف کردن این نیازها در دانشگاه ها تاسیس شده است ، از مقطع کاردانی تا دکتری در ایران میتوانیم در این رشته جذاب و هیجان انگیز تحصیل نماییم. یکی از مهمترین مسائلی که یک دانشجوی رشته حسابداری برای موفقیت باید رعایت نماید بالا بردن معلومات خود و عملی کردن تمام تئوری هایی که خوانده است میباشد ،در دانشگاه باید در همان ترم های ابتدایی به دنبال پیدا کردن یک کار مرتبط با رشته خود باشید هر چند با حقوق پایین تا بتوانید در پایان تحصیل با دست پر جهت مصاحبه با شرکت های معتبر اقدام نمایید،همچنین زبان انگلیسی در رشته حسابداری بسیار حائز اهمیت میباشد و میتواند دنیای جدیدی  را به شما معرفی کند و شما وارد حوزه حسابداری بین الملل شوید،تمامی دوره های بین المللی حسابداری را در قسمت های مشخص و تخصصی سایت به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با شناخت کافی تصمیم بگیرید.در قسمت های مختلف برای شما تمامی موارد رشته حسابداری و نیازها و ابزارهایی که یک حسابدار حرفه ای به آن احتیاج دارد را به شما معرفی خواهیم کرد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه